Logowanie
Twój koszyk:

Liczba produktów: 0
Wartość produktów: 0
Skip Navigation LinksTomtronix : Sklep internetowy
Skip Navigation Links

Uwaga: ze względu na epidemię, aktualnie prowadzimy sprzedaż przyrządów wyłączenie w formie wysyłkowej
w trosce o wspólne bezpieczeństwo wstrzymujemy możliwość wejścia na teren firmy



SKLEP INTERNETOWY

Grupa przyrządów: Producent:



Foto Nazwa
Producent
Cena netto
Cena brutto
Opis Zakupy
AV6418-2101 OTRD 1310/1550
SENTER
9 738,00 zł
11 977,74 zł
OTDR; długości fal 1310/1550nm; zakres dynamiczny 42db/40dB;
AV6418-2201 OTDR 850/1300
SENTER
17 404,00 zł
21 406,92 zł
OTDR; długości fal 850/1300nm; zakres dynamiczny 24/26dB;
AV6418-3101 OTDR1310/1490/1550
SENTER
10 306,00 zł
12 676,38 zł
OTDR; długości fal 1310/1490/1550nm; zakres dynamiczny 39/34/38dB;
AV6418-3103 OTDR1310/1550/1625
SENTER
10 306,00 zł
12 676,38 zł
OTDR; długości fal 1310/1550/1625nm; zakres dynamiczny 38/36/36dB;
SAT-17S SPAWARKA ŚWIATŁOWODÓW
AITELONG


telefon
Pełna cyfrowa technologia procesu, automatyczne centrowanie, 6 silników do centrowania rdzenia, 10s spawanie, światłowody SM/MM/DS/NZDS/BIF&UBIF, powiększenie do 310 razy, pamięć pomiarów tłumienności, 3,7" kolorowy monitor, akumulator litowy
SAT-18C1 PALM OTDR 1310/1550
AITELONG
8 771,00 zł
10 788,33 zł
Palm OTDR reflektometr optyczny 1310nm/30dB i 1550nm/28dB, max dystans pomiaru 409,6km, źródło światła widzialnego 650nm, złącza FC/ST/SC; interfejs USB; gniazdo SD ; waga 1kg
SAT-3E13 LASER. ŹRÓDŁO ŚWIATŁA
AITELONG
2 359,00 zł
2 901,57 zł
Laserowe źródło światła, długości fal: 1310nm/1550nm, interfejsy: FC,SC,ST,LC, zasilanie akumulatory 2x1,2V typ AA
SAT-3E15 LASER. ŹRÓDŁO ŚWIATŁA
AITELONG
2 586,00 zł
3 180,78 zł
Laserowe źródło światła, długości fal: 850nm/1310nm/1550nm, interfejsy: FC,SC,ST,LC, zasilanie akumulatory 2x1,2V typ AA
SAT-3E17 LASER. ŹRÓDŁO ŚWIATŁA
AITELONG
2 699,00 zł
3 319,77 zł
Laserowe źródło światła, długości fal: 1490nm/1310nm/1550nm, interfejsy: FC,SC,ST,LC, zasilanie akumulatory 2x1,2V typ AA
SAT-7E MIERNIK MOCY OPTYCZNEJ
AITELONG
1 976,00 zł
2 430,48 zł
Miernik mocy sieci FTTx/PON, 1490nm/1550nm/1391nm, dwa porty konstrukcja przepływowa, USB, pamięć 99 rekordów, synchroniczny pomiar głosu, wideo i danych w strukturach BPON/EPON/GPON, ustawiany próg wymaganej mocy
SAT-F5A03 M. MOCY OPTYCZNEJ
AITELONG
2 813,00 zł
3 459,99 zł
Miernik mocy optycznej i laserowe źródło światła, zakres pomiaru mocy -70dBm ÷ +10dBm dla długości fal 850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, źródło światła 1310nm i 1550nm, automatyczna identyfikacja fal i modulacji
ST3200A OTDR 1310/28 1550/26
SENTER
4 343,00 zł
5 341,89 zł
OTDR reflektometr optyczny 1310nm/28dB i 1550nm/26dB, kolorowy ekran dotykowy 3,5", max dystans pomiaru 120km, źródło światła widzialnego 650nm, złącze FC; interfejs USB; waga 1kg
ST3200B OTDR 1310/32 1550/30
SENTER
4 911,00 zł
6 040,53 zł
OTDR reflektometr optyczny 1310nm/32dB i 1550nm/30dB, kolorowy ekran dotykowy 3,5", max dystans pomiaru 160km, źródło światła widzialnego 650nm, złącze FC; interfejs USB; waga 1kg
ST3200E-B OTDR 1310/24 1550/22
SENTER
2 657,00 zł
3 268,11 zł
mini OTDR reflektometr optyczny 1310nm/24dB i 1550nm/22dB, max dystans pomiaru 60km; OPM: 800nm÷1700nm; LS: 1310/1550nm; VFL: 650nm/10mW ; złącze SC/UPC; microUSB; gniazdo micro SD; akumulator Li-Ion; RJ45 TDR
ST3200F-A OTDR 1310/26 1550/24
SENTER
2 644,00 zł
3 252,12 zł
OTDR reflektometr optyczny 1310nm/26dB i 1550nm/24dB, max dystans pomiaru 100km; OPM: 800nm÷1700nm; LS: 1310/1550nm; VFL: 650nm/10mW ; złącze SC/UPC; USB typ C; pamięć 8GB; akumulator Li-Ion; RJ45 TDR
ST3200F-B OTDR 1310/32 1550/30
SENTER


telefon
OTDR reflektometr optyczny 1310nm/32dB i 1550nm/30dB, max dystans pomiaru 100km; OPM: 800nm÷1700nm; LS: 1310/1550nm; VFL: 650nm/10mW ; złącze SC/UPC; USB typ C; pamięć 8GB; akumulator Li-Ion; RJ45 TDR
ST3203A OTDR 1310/23DB
SENTER
3 208,00 zł
3 945,84 zł
mini OTDR reflektometr optyczny 1310nm/23dB, max dystans pomiaru 60km, źródło światła widzialnego 650nm, złącza FC/ST/SC; interfejs USB; waga 500g
ST3203B OTDR 1550/21DB
SENTER
3 208,00 zł
3 945,84 zł
mini OTDR reflektometr optyczny 1550nm/21dB, max dystans pomiaru 60km, źródło światła widzialnego 650nm, złącza FC/ST/SC; interfejs USB; waga 500g
ST3203C OTDR 1310/23 1550/21
SENTER
3 492,00 zł
4 295,16 zł
mini OTDR reflektometr optyczny 1310nm/23dB i 1550nm/21dB, max dystans pomiaru 60km, źródło światła widzialnego 650nm, złącza FC/ST/SC; interfejs USB; waga 500g
ST3300A-1625 OTDR 1625/30
SENTER
6 359,00 zł
7 821,57 zł
OTDR reflektometr optyczny 1625nm/30dB, max dystans pomiaru 160km, źródło światła widzialnego 650nm, złącza FC/ST/SC; interfejs USB; gniazdo SD ; waga 1kg
ST3300B-1625 OTDR 1625/33
SENTER
7 183,00 zł
8 835,09 zł
OTDR reflektometr optyczny 1625nm/33dB, max dystans pomiaru 160km, źródło światła widzialnego 650nm, złącza FC/ST/SC; interfejs USB; gniazdo SD ; waga 1kg
ST801B-A M. MOCY OPTYCZNEJ
SENTER
1 267,00 zł
1 558,41 zł
Wielofunkcyjny miernik mocy optycznej (laserowe źródło światła i miernik mocy). Moc wyjściowa -50÷+26dBm. Adaptery FC, ST, SC (dla miernika mocy). Długości fal [nm]: 850, 1300, 1310, 1550, 1490, 1625.
ST801B-B M. MOCY OPTYCZNEJ
SENTER
1 429,00 zł
1 757,67 zł
Wielofunkcyjny miernik mocy optycznej (laserowe źródło światła i miernik mocy). Moc wyjściowa -50÷+26dBm. Adaptery FC, ST, SC, LC (dla miernika mocy). Długości fal [nm]: 850, 1300, 1310, 1550, 1490, 1625.
ST801B-C M. MOCY OPTYCZNEJ
SENTER
1 373,00 zł
1 688,79 zł
Wielofunkcyjny miernik mocy optycznej (laserowe źródło światła i miernik mocy). Moc wyjściowa -70÷+10dBm. Adaptery FC, ST, SC (dla miernika mocy). Długości fal [nm]: 850, 1300, 1310, 1550, 1490, 1625.
ST801B-D M. MOCY OPTYCZNEJ
SENTER
1 430,00 zł
1 758,90 zł
Wielofunkcyjny miernik mocy optycznej (laserowe źródło światła i miernik mocy). Moc wyjściowa -70÷+10dBm. Adaptery FC, ST, SC, LC (dla miernika mocy). Długości fal [nm]: 850, 1300, 1310, 1550, 1490, 1625.



Uwagi:


Powiadomienie o plikach cookie. Witryna korzysta z plików cookie.
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.
Dowiedz się więcej